Оружие

Новинка 2020 року від знаменитої німецької компанії LedLenser — ліхтарі з лінійки P&H!

Придбавши LedLenser ви отримаєте надзвичайно яскравий, повністю водонепроникний ліхтар, що заряджається. Ліхтар не підведе вас в будь-якій ситуації. Цей факт підтверджує 7 річна гарантія від виробника. Ліхтарі з нової лінійки стали ще яскравіше, дизайн став більш компактним і привабливим, незважаючи на наявність системи фокусування лінзи, ліхтарі повністю пило- та водонепроникні, рівень захисту — IP68 та IP67.

LedLenser – це лідер в галузі високотехнологічних ліхтарів, неперевершена оптична система, швидка зміна фокусу, програмування функцій ліхтарів, захист ліхтарів від перегріву,  впливу пилу і води, це лише частина технологічних переваг, які втілились у нових ліхтарях P&H.
Більш детальний опис всіх технологій ви можете знайти нижче: 

Advanced Focus System (AFS) — це запатентована комбінація відбивача і лінзи для створення світлової системи, яка забезпечує сфокусований промінь для далеких відстаней, і розсіяний промінь для освітлення об’єктів, що знаходяться поблизу. Шляхом зміни положення голови ліхтаря ви можете регулювати фокус, таким чином, підбираючи ідеальне поєднання розсіювання світла на різних відстанях. Завдяки даній технології промінь буде яскравим і чистим на будь-яких дистанціях.
Режими світіння можна налаштувати на свій смак використовуючи унікальну систему програмування ліхтаря — Smart Light Technology.

Magnetic Charge System — це нова магнітна система зарядки ліхтаря. На корпусі розташовані два магнітних контакти, до яких приєднується магнітна зарядка. Через відсутність, будь яких портів для зарядки ліхтар повністю водонепроникний. Ліхтар заряджається швидко і зручно. Кабель зарядки не зношується від тривалого використання, немає потреби в постійній заміні зарядки.
Flex Sealing Technology — спеціальна система захисту ліхтаря від води, не дивлячись на наявність фокусу ліхтар повністю водонепроникний і не боїться занурення в воду.
Constant Light — ліхтар працює з однаковою потужністю тривалий час.

Источник: stvol.ua

No votes yet.
Please wait...

Статьи по теме

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button