Оружие

Новинки від B&P: більше можливостей, комфорту та турботи про навколишнє середовище

Зима цього року видалась надзвичайно теплою, а отже вже можна починати тренування по стрільбі.

В січні 2021 року ми з радістю презентуємо декілька спортивних новинок від італійської компанії B&P. Незважаючи на те, що Baschieri&Pellagri вже давно посідає перше місце на п’єдесталі спортивних патронів (адже з набоями B&P спортсменами різних країн завойовано вже п’ять золотих Олімпійських медалей), виробник не зупиняється на досягнутому, а постійно розширює та вдосконалює асортимент.

Цього року українські спортсмени зможуть протестувати такі новинки:

  • B&P F2 POWER – це набій, в якому поєдналися найякісніші із існуючих компонентів: система зменшення віддачі Gordon System, про яку більш детальніше можна почитати за посиланням, знаменитий порох F2, калібрований добірний дріб з додаванням сурми для уникнення зайвої деформації дробинок та спеціальний надрізаний контейнер, який гарантовано буде розкриватися незалежно від погодних умов. Комбінація цих високоякісних складових в необхідних пропорціях дозволила італійцям створити найшвидший і найпотужніший патрон в лінійці спортивних набоїв B&P та зберегти при цьому традиційний комфорт пострілу.

  • B&P F2 FLASH Olympic Edition та F2 LEGEND – легендарні патрони, які не потребують додаткового освітлення. Тепер в асортименті — з навіскою 28 грам.

  • F2 SUB SOUND – незвичайний дозвуковий спортивний набій, призначений перш за все для щоденних тренувань. Зменшена віддача та звук пострілу дозволять проводити тренування більш комфортно у порівнянні зі стандартними набоями. 

  • Нетиповий та малознайомий українському ринку набій зі сталевим дробом. В багатьох країнах світу все більше і більше спортсменів та мисливців починають використовувати набої, які не містять свинцю, адже турбота про навколишнє середовище має велике соціальне значення. Долучитися до цієї ініціативи відтепер можуть і відповідальні українські спортсмени.

  • F2 LEGEND PRO STEEL — це версія легендарного патрона F2 LEGEND зі сталевим дробом. Точний і різкий патрон не забруднює навколишнє середовище, адже сталь, на відміну від свинцю, не токсична. Також в цих набоях використовується контейнер зі спеціального пластику, який розкладається під дією сонячних променів.

Источник: stvol.ua

No votes yet.
Please wait...

Статьи по теме

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button