Який газовий балон потрібен для газового гриля

Який газовий балон потрібен для газового гриля
Який газовий балон потрібен для газового гриля

Газовий барбекю — це останній тренд, який є майже в кожному дворі або на балконі. Смаження на грилі — це не тільки розвага в жарку пору року, адже він дуже популярний навіть узимку. Але після того, як було вирішено який саме гриль підходить до ваших умов та вимог, постає питання: який газ для гриля правильний і де його можна придбати. З правильним газом та вигідно підібраним об’ємом балона, барбекю стане насолодою, коли ніщо вам не заважає та не відволікає.

Купити газовий балон радимо на сайті компанії “Грілекс”, де ви можете обрати композитні пляшки різного об’єму від таких марок як Gutgas та Hexagon Ragasco.

Пропан чи бутан?

Для газових грилів можна використовувати балони із рідинним пропаном або природний газ, в залежності від того, який тип гриля ви маєте і який вид газу вибрали для живлення. Ось їх відмінності:

  1. Більшість барбекю для дачі або портативних грилів використовують балони із рідинним пропаном, вони виготовлені з металу або композитних матеріалів. Їх можна придбати у магазинах з продажу газового обладнання або на заправних станціях.
  1. Якщо у вас є газова лінія на дачі чи там, де ви використовуєте гриль, ви можете під’єднати його безпосередньо до природної газової траси. Для цього зазвичай використовуються газові труби та з’єднувачі, які відповідають місцевим стандартам.

Тому в цьому випадку ви обираєте те, що зручніше для вас. Але перед покупкою балона із рідинним пропаном слід перевірити, чи він сумісний з вашим грилем. Зазвичай виробник гриля надає рекомендації щодо типу та розміру балона, який слід використовувати. У разі підключення до природного газу слід звернутися до місцевого постачальника газу або фахівця з газового обладнання для належного підключення та безпеки.

Справжні любителі барбекю воліють використовувати пропан або бутан. Ці рідкі гази змінюють свій агрегатний стан, коли вони виходять з пляшки й переходять у газоподібний стан. Загалом, немає суттєвих відмінностей між бутаном та пропаном, коли йдеться про смаження влітку. Але пропан зазвичай набагато дешевший за бутан. Усім, хто любить гриль взимку, безумовно, краще використовувати пропан, оскільки він має надзвичайно гарну ефективність горіння навіть при мінусових температурах. Газ бутан не досягає газоподібного стану при 0 градусах.

Тут ви знайдете доступні балони зі зрідженим газом, які поєднують всі переваги для комфортного та безпечного барбекю.

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *